ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 BLEROn Teuta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: BLEROn Teuta   Sat Sep 19, 2009 5:19 pmAta janė zėnė nė flagrancė tė shtrėnguar dorė pėr dore.

Kėngėtari, Blero, ėshtė parė me moderatoren dhe aktoren kosovare, Teuta Krasniqi nė njė lagje tė Prishtinės.

Kėngėtari dhe aktorja janė parė tė kapur pėr krahu nė njė vend shumė tė frekuentuar nė Prishtinė, saktėsisht nė parkingun e restorant "De Rada".

Teuta, deri vonė ka qenė e dashura e njėrit prej anėtarėve tė grupit “Kthjellu”, pėrderisa nė njė intervistė pėr Express Online kishte thėnė se nuk ėshtė nė lidhje me kėngėtarin Blero edhe pse burime shumė tė afėrta me kėngėtarin kishin thėnė tė kundėrtėn.

Ata ishin parė sė bashku edhe nė “Video-festin muzikor 08”, por Teuta prapė kishte mohuar lidhjen e saj me Bleron.

Blero njihet si mik i ngushtė i familjes Krasniqi.

Madje, zėdhėnėsi i Qeverisė se tanishme tė Kosovės, Memli Krasniqi, kishte realizuar disa kėngė me kėngėtarin.

Njė ndėr to ėshtė edhe kėnga “Kthehu ti” me tė cilin Blero ishte bėrė i njohur nė Kosovė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
BLEROn Teuta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Teuta Vreko: Je ti
» Bleron Baraliu:Vetėvendosje ka tė drejtė te Dheu i Bardhė!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: