ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Beckham top-ylli i sportit amerikan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Beckham top-ylli i sportit amerikan   Sat Sep 19, 2009 5:19 pm

Hamshori britanik, David Beckham, ėshtė votuar nga tinejxherėt si idhulli i tyre sportiv nė SHBA.

Beckham, i cili luan pėr skuadrėn kaliforniane, LA Galaxy, e ka marrė ēmimin prestigjioz nė ceremoninė, 2008 Teen Choice Awards, e cila ėshtė mbajtur tė dielėn nė Los Angeles.

Evenimenti i cili ėshtė udhėhequr nga Miley Cyrus e nxori Beckhamin fitues kundrejt shumė yjeve tė sportit amerikan tė cilėt kanė lindur nė Amerikė

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beckham top-ylli i sportit amerikan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ylli M. Dilo:NE KUJTIM TE DESHMORIT TE ATDHEUT PANO XHAMBALLO/ SHKRIM NGA YLLI M. DILO
» Agim Vuniqi: Shqiptaro-amerikanėt e Michiganit festojnė fitoren e koalicionit Berisha-Meta
» Ilirian Agolli:Intervistė me Myftiun e Tiranės, Ylli Gurra
» Ylli Polovina: Kur ikte nga Shqipėria Tedi Papavrami dhe Ismail Kadare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: