ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Spears gati pėr turneun botėror

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Spears gati pėr turneun botėror   Sat Sep 19, 2009 5:22 pm

Britney Spears ka shpallur datat e para tė turneut tė saj tė ardhshėm botėror, vetėm disa ditė pasi ka kėrkuar nga Gjykata e Los Angelesit qė t’ia lejojė udhėtimin jashtė shtetit.

Qė nga fillimi i problemeve tė saj, kėngėtarja ėshtė nėn mbikėqyrjen e babait tė saj Jamie, i cili kontrollon tė gjitha ēėshtjet e saj ligjore dhe financiare.

Prandaj, Britney ka bėrė kėrkesė nė gjyq qė t’i lejohet mbajtja e koncerteve dhe t’i lejohet udhėtimi jashtė shtetit, nė fakt t’i lejohet qė tė vendosė vetė pėr ēėshtjet e biznesit. Sido qė tė jetė, edhe pse ende nuk ėshtė caktuar vendimi pėrfundimtar i gjykatės, pėrfaqėsuesit e yllit tė muzikės pop tashmė i kanė shpallur disa data tė koncerteve qė do tė mbahen nė Arenėn O2 tė Londrės, nė qershor tė vitit tė ardhshėm

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spears gati pėr turneun botėror
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: