ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Cohen kollabon nė skenė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Cohen kollabon nė skenė   Mon Sep 21, 2009 11:08 am

Legjenda e muzikės, Leonard Cohen, ėshtė duke u shėruar pas rrėzimit tė tij gjatė njė koncerti nė Valencia tė Spanjės.
Kantautori kanadez i ka dhėnė fund koncertit tė tij, tė premten, kur i ka rėnė tė fikėt, teksa po kėndonte hitin e tij “Bird on the Wire”.

Cohen, i cili sot i mbush 75 vjet, ėshtė dėrguar nė spitalin Nueve de Octubre tė Valencias ku ėshtė mjekuar, ndėrsa sipas njė deklarate tė lėshuar nga Doctor Music Concerts, kėngėtari ėshtė lėshuar nga spitali tė shtunėn dhe aktualisht ėshtė duke u rikuperuar nga “problemet me bark”.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Cohen kollabon nė skenė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Luftar Paja: "Si rruar qethur" ėshtė komedia qė i mungonte skenės shqiptare
» Nako Spiru, zbulohet dėshmitari qė pa skenėn e vrasjes sė ish-ministrit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: