ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Doktori zhvishet para infermiereve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Doktori zhvishet para infermiereve   Wed Sep 23, 2009 12:17 pm

Doktori Anthony Barton ėshtė paditur pėr sjellje tė pahijshme dhe joprofesionale ndaj infermiereve. Ka dhėnė dorėheqje, mirėpo ai i ka mohuar akuzat.
Dentisti 36-vjeēar Anthony Barton nga qyteti anglez Warrington nė ordinancėn e tij i ka hequr pantallonat dhe ka bėrė “revistė” para infermieres 19-vjeēare vetėm nė tanga me ngjyra tė leopardit. Pak kohė pas kėsaj kanė filluar njė aferė e cila ka zgjatur gjashtė muaj, e pėr kėtė ėshtė marrė vesh vetėm tė hėnėn nė gjykatė.

Barton, i cili ėshtė i martuar, ėshtė akuzuar pėr sjellje tė pahijshme dhe joprofesionale ndaj tri infermiereve nė mes moshave 19 e 22 vjeēare.

Supozohet se nė secilėn bisedė me to ai e ka pėrmendur seksin, ua ka prekur jelekėt dhe i ka “kapur”.

Ka dhėnė dorėheqje, mirėpo para gjykatės ka refuzuar sjelljen joprofesionale.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Doktori zhvishet para infermiereve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Me para tė shtetit shėtitje nė Paris (Foto)
» Sipas serbėve, Flamuri ynė para Skenderbeut, paska pasur mbi shqiponjė njė kryq
» POLICI MUHAMET MITAT LATIFI ME DETYRĖ NĖ GJILAN PARA LUFTE DHE MBAS LUFTE, KERCNON ME POROSI
» Kronologjia e ngjarjeve qė nga vitet 600 para Krishtit deri mė sot
» Mentor Thaqi:P-PS (Para-PostSkriptum): Kur tė ndiqet miza nė primje, cili i arritjes nuk ėshtė fort i lavdueshėm!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: