ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Premiera e filmit pėr Jackson anekėnd botės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Premiera e filmit pėr Jackson anekėnd botės   Wed Sep 23, 2009 8:14 pm

Dokumentari i cili do t’i kushtohet turneut “This Is It” tė kėngėtarit tė ndjerė Michael Jackson, do tė shfaqet nė premiera tė njėkohshme nė 15 qytete botėrore.
Filmi i cili ėshtė koleksion i xhirimeve nga provat e Jackson pėr 50 koncertet e paralajmėruara tė mbaheshin nė O2 Arena tė Londrės, do tė shfaqet nėpėr kinematė botėrore me 27 dhe 28 tetor tė kėtij viti.

Publiku i qyteteve tė tilla, si Los Angeles, Londėr, New York, Berlin etj., do ta kenė mundėsinė qė ta pėrcjellin filmin njėkohėsisht.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Premiera e filmit pėr Jackson anekėnd botės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Mbajtja e besės ndaj nėnės dhe hakmarrja - mesazhe tė filmit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: