ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kamera e uebit transmeton video me rezolucion HD

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kamera e uebit transmeton video me rezolucion HD   Wed Sep 23, 2009 8:16 pm

Sė shpejti na vjen USB nė versionin 3.0 dhe ėshtė krejtėsisht logjike tė priten produkte tė cilat do tė mbėshtesin bartjen e tė dhėnave mė shpejtėsi tė reja. Kompania Point Grey paraqet kamerėn e parė tė uebit tė kėtij lloji.
USB nė versionin 3.0 i ėshtė paraqitur publikut tė gjerė nė shtator tė vitit 2007, mirėpo produktet komerciale do tė paraqiten vetėm gjatė vitit tė ardhshėm. Kamera e parė e uebit e cila e mbėshtet standardin USB 3.0 ven nga punėtoria e kompanisė Point Grey.

Siē edhe ėshtė mundur tė pritet, bėhet fjalė vetėm pėr prototipin e produktit, mirėpo specifikat e kamerės janė mbresėlėnėse. Pėr shkak tė mbėshtetjes pėr USB 3.0 (shpejtėsia maksimale prej 4.8 Gbit/s) kamera e uebit ėshtė nė gjendje tė bart fotografi tė pakompresuar me rezolucion 1.920 x 1.080 piksela, dhe atė me 60 fps.

Sipas paralajmėrimeve, prototipi i kamerės Point Grey do tė duhej tė gjendej nė treg nė fund tė kėtij viti.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kamera e uebit transmeton video me rezolucion HD
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pranvera, Arbenit: Bėhu burrė dhe kthema Erionin
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: