ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Dėgjuese revolucionare nga Sony

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Dėgjuese revolucionare nga Sony   Wed Sep 23, 2009 8:19 pm

Kompania Sony Ericsson ka paraqitur dėgjueset tė cilat aktivizohen me anė tė prekjes, pra mjafton tė vendosen nė vesh pėr tė filluar tė lėshohet muzika.
Nuk e kemi edhe aq vėshtirė tė rėndojmė pak nė butonin play/pause, mirėpo mirė ėshtė tė shihet ndonjė teknologji tė re nė vepėr. Sikur tek ekrani i iPhone, dėgjueset e reja nga Sony Ericsson nuk mund tė aktivizohen nė xhep, por duhet tė preken pėr lėkurėn e njeriut. Si tė nxirrni njėrėn dėgjuese nga veshi, muzika do tė pauzojė.

Emri i plotė i kėtyre dėgjueseve ėshtė Motion Activated Headphones MH907, derisa ato do tė duhej tė paraqiten nė treg gjatė kėsaj jave, me ēmim prej 39 euro.

www.sonyericsson.com

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Dėgjuese revolucionare nga Sony
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: