ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Snow Leopard tregohet i suksesshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Snow Leopard tregohet i suksesshėm   Wed Sep 23, 2009 8:21 pm

Versioni i fundit i sistemit operativ tė kompanisė Apple po shėnon rezultate tė shkėlqyeshme tė shitjes, dy herė mė tė mira sesa ai Leopard.
Apple ėshtė duke shėnuar rezultate shumė tė mira tė sistemit operativ tė paraqitur kohė mė parė - Snow Leopard. Edhe pse ende nuk ka tė dhėna konkrete, kompania NPD Group raporton se gjatė dy javėve tė para tė shitjes janė duke u shėnuar rezultate dy herė mė tė mira sesa me sistemin operativ Leopard kur ai ishte lansuar nė treg.

Rezultatet janė katėr herė mė tė mira tė shitjes sesa nga koha e paraqitjes sė Tiger, derisa analistėt vlerėsojnė se janė dy arsye kryesore pėr popullaritetin e versionit tė fundit tė sistemit operativ tė Apple.

Arsyeja e parė ka tė bėj me thjeshtėsinė e pėrditėsimit nga shfrytėzuesit aktual tė Leopardit, derisa e dyta ėshtė se ēmimi i tij ėshtė afro 100 dollarė mė i lirė sesa sistemi operativ paraprak

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Snow Leopard tregohet i suksesshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: