ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Vėllezėrit e ndarė nė lindje, kolegė tė punės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Vėllezėrit e ndarė nė lindje, kolegė tė punės   Thu Sep 24, 2009 5:25 pm

Dy vėllezėr tė cilit ishin ndarė gjatė lindjes janė ribashkuar kur tė dytė kanė pėrfunduar tė punojnė nė tė njėjtėn kompani pėr largimin e orendive shtėpiake.
Kolegėt pyesnin nėse 36-vjeēari Gary Nisbet dhe 35-vjeēari Randy Joubert ishin vėllezėr, pasi qė ata i ngjanin shumė njėri-tjetrit.

Qė tė dy ishin dhėnė pėr adoptim si foshnje, ata mė pas ndoqėn shkollat e mesme rivale dhe jetuan nė qytetet fqinjė nė bregun e shtetit amerikan Maine.

Rrugėt e tyre u ribashkuan nė muajin korrik kur Gary filloi tė punojė me Randyn nė njė kompani pėr largimin e orendive shtėpiake.

Qė tė dy kanė flokė me ngjyrė tė njėjtė, bartin syze, janė tė ndėrtuar mirė dhe bartin kapela bejsbolli.

Joubert befasoi vėllain e tij pasi qė zbuloi emrat e prindėrve tė tij biologjik, tė cilėt tanimė kishin vdekur.

"I thashė, 'Gary, do tė bėj njė pyetje tė ēuditshme: A je i adoptuar?' Ai hoqi kapelėn e tij nga koka dhe mė tha, 'Ku e more vesh ti kėtė?'

"Ky djalosh ka mundur tė jetė kudo nė botė, dhe ja ku jam unė duke u vozitur nė tė njėjtin kamion tė kompanisė Dow me tė", ka thėnė Joubert

Derisa Nisbet ka thėnė se ka qenė i shokuar tej mase. Ai nuk mund ta besonte, pasi qė nuk dinte se kishte njė vėlla biologjik.

Ēuditėrisht, pasi qė tregimi pėr vėllezėrit u mbuluar nga mediat lokale, ata zbuluan se kishin edhe njė motėr 41-vjeēare me emrin Joanne Campbell, e cila u paraqit nė vendin e tyre tė punės me certifikatė tė lindjes nė dorė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vėllezėrit e ndarė nė lindje, kolegė tė punės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bijes sime pėr ditėlindje

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: