ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Prifti plaēkit bankėn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Prifti plaēkit bankėn   Thu Sep 24, 2009 5:26 pm

Prifti anonim nga Polonia ka vendosur tė ndėrmerr njė hap jo aq tė pėrditshėm kundėr Zotit dhe ligjit, dhe nėn kėrcėnim tė armės sė ftohtė ka plaēkitur.
Prifti 37 vjeēar polak ėshtė arrestuar nėn dyshimin se ka marrė pjesė nė plaēkitje tė armatosur.

Zėdhėnėsi i policisė lokale ka deklaruar pėr media se forcat e rendit besojnė se mashkulli, prift me profesion, ka plaēkitur bankėn nė Szamotuły.

Shėrbyesi i zotit supozohet se ka kėrcėnuar me thikė gjatė plaēkitjes, derisa policėt e kanė kapur vetėm njė orė mė pas.

Ai i ka vjedhur 1.000 dollarė, e ēfarė halli e ka shtyrė tė bėj kėtė veprim nuk dihet.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Prifti plaēkit bankėn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: