ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Spice Girls planifikojnė koncerte nė Afrikė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Spice Girls planifikojnė koncerte nė Afrikė   Thu Sep 24, 2009 5:29 pm

Mel B dhe burri i saj Stephen Belafonte raportohet se kanė aranzhuar qė grupi Spice Girls tė performojė nė njė koncert nė Afrikėn e Jugut, vitin e ardhshėm, por Victoria Beckham nuk dėshiron tė jetė pjesė e kėsaj.
Grupi nxiti thashethemet se do tė ribashkohej kur gjatė javės sė kaluar katėr anėtaret e bendit, Mel B, Mel C, Geri Halliwell dhe Emma Bunton, darkuan nė njė restorant tė Londrės, dhe tash diskutojnė planet pėr njė shou tė veēantė gjatė hapjes sė Kupės Botėrore vitin e ardhshėm.

“Mel ėshtė e vendosur t’i bashkojė vajzat pėr Kupėn Botėrore dhe dėshiron qė ata tė vazhdojnė edhe nėse Victoria nuk dėshiron tė jetė pjesė”, ka thėnė burimi pėr The Sun

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Spice Girls planifikojnė koncerte nė Afrikė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: