ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Law bėhet baba pėr tė katėrtėn herė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Law bėhet baba pėr tė katėrtėn herė   Thu Sep 24, 2009 5:30 pm

Aktori i filmit “Sherlock Holmes”, Jude Law, ėshtė bėrė baba pėr tė katėrtėn herė gjatė tė martės mbrėma.
Law nuk besohet se ka qenė prezent kur modelja Samantha Burke, me tė cilėn ai kishte njė lidhje tė shkurtėr vitin e kaluar, i dha jetė vajzės. Samantha e ka emėrtuar foshnjėn Sophia dhe ėshtė shprehur e ngazėllyer me tė qenit nėnė.

“Samantha Burke ėshtė tronditur nga gėzimi pėr shkak tė arritjes sė foshnjės sė saj tė bukur dhe tė shėndetshme, Sophia”, ka thėnė zėdhėnėsja e saj pėr revistėn People

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Law bėhet baba pėr tė katėrtėn herė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: