ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Slater i kėnaqur qė ėshtė 40-vjeēar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Slater i kėnaqur qė ėshtė 40-vjeēar   Thu Sep 24, 2009 5:30 pm

Aktori i filmit “He Was A Quiet Man”, Christian Slater, kurrė nuk ka menduar se do tė arrijė moshėn 40-vjeēare gjatė rinisė sė tij, por tash thotė se ėshtė ‘mrekulli’ qė ai ka arritur kėtė.
“Sapo kam hyrė nė tė 40-tat, andaj ēfarė mund tė them mė shumė? Mendoj se fakti qė jam 40-vjeēar ėshtė mrekulli. Jam nė njė anė tjetėr tash. Ndjehem sikur kam mbushur njė mijė”, ka thėnė aktori.

Aktori po ashtu ka thėnė se gjatė kohėve tė vėshtira tė moshės rinore, pėrfshirė edhe arrestimin pėr posedim kriminal tė armėve, ai ka menduar se do tė jetė vėshtirė tė arrijė kėtė moshė.

Por aktori shton se kjo tashmė ėshtė e kaluar dhe se i ka ndihmuar tė ecė mė tej nė jetė. “Nėse nuk do tė isha njė kohė jashtė kontrolli, nuk do tė dija se si ta kontrolloj atė”, ka thėnė Slater.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Slater i kėnaqur qė ėshtė 40-vjeēar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: