ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Microsoft pėrgatit telefonin e vet tė menēur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Microsoft pėrgatit telefonin e vet tė menēur   Thu Sep 24, 2009 5:34 pm

Duket se edhe kompania gjigante softuerike Microsoft dėshiron tė pėrfshihet nė garė pėr telefonin mė tė mirė tė menēur. Janė paraqitet fotografitė konceptuale tė dy pajisjeve, prej tė cilave njėra ngjanė shumė me konkurrentin Palm Pre.
Kėto fotografi dhe disa detaje pėr projektin i ka zbuluar blogu i njohur teknologjik Gizmodo. Sipas Gizmodos, Microsoft ėshtė duke i zhvilluar kėto pajisje nė bashkėpunim me kompaninė Sharp, derisa dy pajisjet e para nga seria kanė emra punues Turtle e Pure.

Detajet pėr kėto pajisje tani pėr tani janė krejtėsisht tė panjohura, mirėpo supozohet se tė dy kėta telefona do tė mund tė mbėshtesnin shėrbimet Zune dhe tė kanė dyqanet e veta online me aplikacione pėrkatėse.

Tani pėr tani, pėr ēmimin dhe daljen nė treg vetėm mund tė supozohet.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Microsoft pėrgatit telefonin e vet tė menēur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: