ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Edhe 30 celularė me Windows Mobile deri nė fund tė vitit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Edhe 30 celularė me Windows Mobile deri nė fund tė vitit   Thu Sep 24, 2009 5:35 pm

Nga fabrikat e 15 kompanive deri nė fund tė vitit do tė duhej tė paraqiteshin nė treg edhe mbi 30 modele tė reja tė celularėve tė pajisura me sistemin operativ Windows Mobile 6.5.
Sipas portalit teknologjik Digitimes, deri nė fund tė vitit nė treg do tė duhej tė paraqiteshin edhe 30 celularė tė ri me kėtė sistem. Nė mesin e 15 prodhuesve pėrmenden edhe HTC, Acer, Samsung, LG, Sony Ericsson, Toshiba e HP.

Pritet qė celulari i parė me Windows Mobile 6.5 do tė paraqitet nė treg mė 6 tetor. Gjithashtu, disa modele tė cilėt janė nė shitje me Windows Mobile 6.1 do tė mund tė pėrditėsohen nė versionin e fundit tė sistemit operativ tė Microsoftit.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Edhe 30 celularė me Windows Mobile deri nė fund tė vitit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: