ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 nje super nder i madh

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ori
Cami y Benja x siempre
Cami y Benja x siempre
avatar

Female Numri i postimeve : 137
Age : 23
Kenget e preferuara te Floricientes? : desde q te vi.....pobre los ricos etc etc
Disponimi i pergjithshem : depende de mi tiempo libre
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: nje super nder i madh   Tue Nov 04, 2008 8:02 pm

goca, seriozisht kam nevoje per ndihme!

kam shekuj qe kerkoj photoshopin, po s`po e gjej gjekundi!
nuk mund ta shkarkoj, e kam provuar dhe nuk me hapet ne kompjuter!
nese ndonjera e ka, dhe mundet te ma japi, te me thote, qe t`i le msn dhe te ma kaloje kur te kete kohe!

nese eshte e mundur sigurisht!
do t`ua dija shuuuume per nder!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Tue Nov 04, 2008 9:04 pm

nuk po kuptoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Tue Nov 04, 2008 9:11 pm

edhe un jom tu e kerku.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Lina
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1525
Age : 26
Vendndodhja : Prishtina
Kenget e preferuara te Floricientes? : Te Siento
Disponimi i pergjithshem : 100 %
Registration date : 14/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Tue Nov 04, 2008 9:13 pm

un jam munduar ta shkarkoj po nuk mundem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Te besoj!   Tue Nov 04, 2008 9:22 pm

Ori shkruajti:
goca, seriozisht kam nevoje per ndihme!

kam shekuj qe kerkoj photoshopin, po s`po e gjej gjekundi!
nuk mund ta shkarkoj, e kam provuar dhe nuk me hapet ne kompjuter!
nese ndonjera e ka, dhe mundet te ma japi, te me thote, qe t`i le msn dhe te ma kaloje kur te kete kohe!

nese eshte e mundur sigurisht!
do t`ua dija shuuuume per nder!
Te besoje qe mezi e pret, por besome gjithashtu se me te vertet nuk po ja vlejke ta shkarkosh...ajo ka 300 MB, une e kam pasur ne laptop poo ish teper, teper, teper e komplikuar...fare sdija te punoja ne te edhe pse i kam bere disa foto po asnjeren siq doja vet....une te sugjeroj edhe nje program tjeter, natyrisht, pa e lene anash edhe photoshopin...
programi qe do ta propozoje eshte Ulead Photo Expres dhe eshte shume i mire dhe i lehte per te punuar se e kam provuar shume here...ademas i ka llojet e shkronjave shume te mira, gje qe tek photoshopi nuk e kam pare asnjeher! Per mua eshte shume me i lehte ky i fundit, por, besom se po te kuptoj se edhe une, para se ta kisha ate, gjithmone doja ta kem...nje mengjes, kur u zgjova, bessi (vllau im) me tha se kishte shkarkuar photoshopin, nuk e ke as iden me te vogel se sa u gezova, se doja te beja foto me camin, benjen, florin, fabion e keta te tjeret..po nuk munda dooooooooot dhe uterbova teresisht!!!!!!!!

Une ti thash ato qe pata te ti them kur pash pyetjen tende (mire qe e ke bere ketu) e tash eshte radha jote te zgjedhesh:

- Shkarko Photoshop

Shkarko Ulead Photo Express

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Tue Nov 04, 2008 9:36 pm

aha ateher spoe shkarkoj hiq..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ori
Cami y Benja x siempre
Cami y Benja x siempre
avatar

Female Numri i postimeve : 137
Age : 23
Kenget e preferuara te Floricientes? : desde q te vi.....pobre los ricos etc etc
Disponimi i pergjithshem : depende de mi tiempo libre
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Wed Nov 05, 2008 12:48 am

shuum thanks tina!

po shkarkoj njehere kete qe eshte me e lehte....te shof si me ecen puna!
po nuk me beri pune, do marr photoshopin!

gjithsesi, shuume faleminderit!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: ok!   Wed Nov 05, 2008 9:50 am

Ori shkruajti:
shuum thanks tina!

po shkarkoj njehere kete qe eshte me e lehte....te shof si me ecen puna!
po nuk me beri pune, do marr photoshopin!

gjithsesi, shuume faleminderit!
me vjen mire qe te ka sherbyer diq!

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Wed Nov 05, 2008 1:55 pm

Heheheheh thnxx Tina
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Fri Nov 21, 2008 4:43 pm

A ke nevoj per ndihme ..Ndegjo..Se Pari shko Start Search edhe All File Or Folder edhe aty kerko Photoshop edhe fshije qdo pjes(folder-File) te tij :D e pastaj Reinstaloje perseri ..? por me duhet qfar photoshopi po don ti ? qfar versioni e ta gjej une :D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Wed Nov 26, 2008 9:32 pm

me vjen mire The.Crossy qe po i ndihmon orit..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
Vizitor
VizitorMesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Wed Nov 26, 2008 10:22 pm

hehe Sps Drenush aq sa mundem ju ndihmoj :D ..!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ela
Moderatore
Moderatore
avatar

Female Numri i postimeve : 1379
Age : 22
Vendndodhja : Te:www.floricientaks.co.nr
Registration date : 09/09/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Wed Nov 26, 2008 11:14 pm

thnxx the.crossy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
eli
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 22
Vendndodhja : Tirane
Kenget e preferuara te Floricientes? : Porque,pobre los ricos,y asi sera
Disponimi i pergjithshem : Rebelde
Registration date : 06/12/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sat Dec 06, 2008 6:25 pm

hej njerez,per ter ju qe doni photoshopin,esht shuuuuuuuuuuuuuuum i komplikuar mgjths une kerkoj shpesh,sepse me vjen per doresh me kto punet e dizajnit,por nuk egjej,dhe kur e gjen ne www.adobe.com esht trial,por ka nje menyre si ta merrni te plote,me nje program qe quhet emule,por emule esht 2fish me i komplikuar se photoshopi,pra...
nji alternative esht PHOTOSCAPE qe perdor ori en kete rast,por nuk esht profesionale,dhe ehst shum e thjesht edhe pse esht i papar,shum her sjep rezultatin qe kerkon...
ket prog. qe dha tina,poe shoh njeher,mbase em ben pun!
ori me ket pyetje qe bere,me ke thjeshtesuar pun!je njish si gjthm!
besosss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.camibordonaba-al.tk
eli
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Female Numri i postimeve : 39
Age : 22
Vendndodhja : Tirane
Kenget e preferuara te Floricientes? : Porque,pobre los ricos,y asi sera
Disponimi i pergjithshem : Rebelde
Registration date : 06/12/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sat Dec 06, 2008 6:28 pm

ej tina,po ky linku qe na ke dhen per ULEAD PHOTO EXPRESS esht trial(30 ditor),apo i plote??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.camibordonaba-al.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Tue Dec 09, 2008 1:39 am

trial.....

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
Sirenaa
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1195
Age : 23
Vendndodhja : qe qitu en forum
Kenget e preferuara te Floricientes? : un enorme dragon
Disponimi i pergjithshem : pakez serioz e pakez tu qesh heh...
Registration date : 04/10/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Tue Dec 09, 2008 12:37 pm

shiko ori photo shopin kam por esht shummmmmm i komplikuar nuk kam mundur hic te ndreq foto me te jam lodhur mga aiii por te treguj nje program tjeter qe esht shum i mir PHOTO FILTRE esht shum i mir she nuk esht i komplikuar shpresoj qe do te sherbej ky informacion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ori
Cami y Benja x siempre
Cami y Benja x siempre
avatar

Female Numri i postimeve : 137
Age : 23
Kenget e preferuara te Floricientes? : desde q te vi.....pobre los ricos etc etc
Disponimi i pergjithshem : depende de mi tiempo libre
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Fri Dec 12, 2008 4:48 pm

ku mund ta gjej kete tjetrin?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
The.DessiGneeR.
Dizajner
Dizajner
avatar

Male Numri i postimeve : 65
Age : 26
Vendndodhja : N'kthes t'Rufcit te Vrella
Disponimi i pergjithshem : i qetė
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Fri Dec 12, 2008 5:53 pm

Sirenaa shkruajti:
shiko ori photo shopin kam por esht shummmmmm i komplikuar nuk kam mundur hic te ndreq foto me te jam lodhur mga aiii por te treguj nje program tjeter qe esht shum i mir PHOTO FILTRE esht shum i mir she nuk esht i komplikuar shpresoj qe do te sherbej ky informacion

Pos PhotoShop-it qe osht nr. 1 edhe Photo Filtre osht edhe Ulead Photo Express. Shume i mir, jo i komplikuar edhe virusa sa dush (uahuahuaau). Edhe une e kom.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.familja-serrano.forumotion.com
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sat Dec 13, 2008 12:43 am

Photo Filtre nuk eshte aq i mire... ka veq 1 a ma shume me MB qe sjan gje...
Eshte teper i leht po nuk ka ndonje gje te mire qe te besh me te! :D

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
The.DessiGneeR.
Dizajner
Dizajner
avatar

Male Numri i postimeve : 65
Age : 26
Vendndodhja : N'kthes t'Rufcit te Vrella
Disponimi i pergjithshem : i qetė
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sat Dec 13, 2008 8:22 pm

Heeey! Downloadone Interndet Download Manager e tanni atu munesh me downloadu kadakadal. Linkun e ka dhan TinaHg08
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.familja-serrano.forumotion.com
.....
Moderatore
Moderatore


Female Numri i postimeve : 1281
Age : 20
Vendndodhja : Con Saritas foro ..
Kenget e preferuara te Floricientes? : Todas..
Disponimi i pergjithshem : 50%
Registration date : 05/10/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sat Dec 13, 2008 9:27 pm

hej besoj qe ne kete tem mundem me te pyt diq LinDDi .....hej si i bon ti kto fotot te ''los serranos'' ne cilin program e kam fjalen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.flormax.tk
TinaHG08
Administratorja
Administratorja
avatar

Female Numri i postimeve : 2205
Age : 22
Vendndodhja : Con las haditas de FLOR
Kenget e preferuara te Floricientes? : Flores amarillas, CAV,Te siento, Hay un cuento, Laberinto, Porque, UN enorme dragon-ka shum
Disponimi i pergjithshem : Siempre alegra
Registration date : 19/07/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sat Dec 13, 2008 10:49 pm

DreFlor.Drecientaa shkruajti:
hej besoj qe ne kete tem mundem me te pyt diq LinDDi .....hej si i bon ti kto fotot te ''los serranos'' ne cilin program e kam fjalen...
i bon me ulead photo express..

_________________
Thnx Sila for this great sig and the av.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://floricientaks.4umer.com
The.DessiGneeR.
Dizajner
Dizajner
avatar

Male Numri i postimeve : 65
Age : 26
Vendndodhja : N'kthes t'Rufcit te Vrella
Disponimi i pergjithshem : i qetė
Registration date : 04/12/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sun Dec 14, 2008 11:32 am

DreFlor.Drecientaa shkruajti:
hej besoj qe ne kete tem mundem me te pyt diq LinDDi .....hej si i bon ti kto fotot te ''los serranos'' ne cilin program e kam fjalen...

Krejt edhe te www.losserranos-ks.co.nr edhe te www.florenciakosovo.tk me Ulead Photo Express 6.0. Ma i mir osht PHoto SHopi po Photo Shopi osht shuuuuum i komplikun edhe jom msu me Ulead.

Nese don ma shum me te tregu naj firm, naj banner naj avat.

lindi-sg18@live.com

jo vech ty DreFlor.Drecientaa po tanve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.familja-serrano.forumotion.com
The.CRossy Delete Account
I/E sapoardhur
I/E sapoardhur
avatar

Male Numri i postimeve : 22
Age : 23
Vendndodhja : Peja
Kenget e preferuara te Floricientes? : asnjona
Disponimi i pergjithshem : Sa Te Thush Ti .!
Registration date : 03/12/2008

MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   Sun Dec 14, 2008 9:21 pm

pse lodheni tu kerku linka palidhje kerko ne www.toggle.com D:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.Blerim-Raci.Hi5.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: nje super nder i madh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
nje super nder i madh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Skėnder R. Hoxha: Toponimia e Dushkajės (I)
» Shaip Beqiri:Brenga e maestro Berishės dhe madhėshtia e cfilitur
» MBREMJE PERKUJTIMORE ME RASTIN E 1 VJETORIT TE VDEKJES SE AKTORIT TE MADH BEKIM FEHMIU
» Skėnder R. Hoxha: Kultura shpirtėrore e Dushkajės (IV)
» Skėnder R. Hoxha: Poezia pėr fėmijė e Hasan Hasnait - tema e motive

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: