ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Piloti e trazon ish tė dashurėn e tij me aeroplan

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Piloti e trazon ish tė dashurėn e tij me aeroplan   Fri Sep 25, 2009 3:07 pm

Policia nga California ka arrestuar pilottin i cili e ka trazuar ish tė dashurėn e tij, pasi qė disa herė ka fluturuar me aeroplan mbi shtėpinė e saj.
Policia nė qytetin Concord ka njoftuar se Tom Huey, tė mėrkurėn nė mbrėmje, me fluturime tė ulėta, ka kaluar disa herė mbi shtėpinė e saj.

Disa banorė e kanė lajmėruar policinė pėr shkak tė shqetėsimit, derisa Huey ėshtė arrestuar derisa po aterronte.

Piloti ėshtė mbajtur nė burg dhe i ėshtė pėrcaktuar lirimi me garanci prej 155.000 dollarėsh.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Piloti e trazon ish tė dashurėn e tij me aeroplan
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pėrkujtim:Nėntė vjet pa vėllain e dashur Mehmet Ahmetaj
» URIME DIPLOMIMI I DASHUR BURIM GASHI
» I qethin kokėn tė dashurės sė babait, kapen dy motrat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: