ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Pussycat Dolls do tė pauzojnė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Pussycat Dolls do tė pauzojnė   Fri Sep 25, 2009 3:12 pm

Grupi i vajzave Pussycat Dolls do tė kalojnė njė kohė larg nga kėndimi, por Melody Thornton thotė se grupi nuk do tė ndahet.
Sė fundi u spekulua se grupi do tė ndahej, pas raporteve se kishte mosmarrėveshje nė mesin e vajzave anėtare tė grupit. Por Thornton i ka siguruar fansat se krijueset e hitit “Don't Cha” thjesht po shijojnė njė pushim tė merituar dhe se do tė bashkohen sėrish sė shpejti.

“Pėr momentin, Pussycat Dolls janė nė pushim. Ėshtė njė pauzė aq shumė e nevojshme. Kjo ėshtė sikur qėndron me motrat tuaja 24 orė nė ditė dhe duhet tė bėsh njė dush”, ka thėnė Thornton

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Pussycat Dolls do tė pauzojnė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: