ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Williams pėr pak sa nuk ‘vdiq’ nga barėrat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Williams pėr pak sa nuk ‘vdiq’ nga barėrat   Fri Sep 25, 2009 3:13 pm

Robbie Williams ka thėnė se ai pėr pak sa nuk ka vdekur, pasi varėsia nga barėrat e pėrshkruara, tė cilat i ka marrė pėr tė luftuar depresionin, doli jashtė kontrollit.
Krijuesi i hitit “Angels”, ka kaluar tre vite duke luftuar varėsinė nga qetėsuesit e dhimbjes dhe antidepresivėt, para se tė vizitojė njė qendėr rehabilituese nė Arizona, nė ditėlindjen e tij tė 33-tė nė vitin 2007, vetėm pasi kuptoi se mund tė vdesė nėse nuk e bėn kėtė.

“Ishte serioze. Robbie Williams nuk shkon nė rehabilitim. Vetėm nėse jeta e tij del nga kontrolli. Vdekja mė trokiti nė derė, pėr tė mė ndihmuar tė marr vendimin”, ka thėnė Williams.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Williams pėr pak sa nuk ‘vdiq’ nga barėrat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Vdiq daja im Shefki Ramadani!
» Nedim Vlora: Varri i djalit tė Ismail Qemalit nuk ėshtė gjetur akoma
» LAJM MORTI-VDIQ PATRIOTI E VEPRIMTARI, I BURGOSURI POLITIK , SHKRIMTARI E GAZETARI KADRI MANI
» Sot nė moshėn 72 vjeēare vdiq Prof. Dr. Emrush Gashi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: