ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Theron dėshiron rolin e Catwoman te Batman

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Theron dėshiron rolin e Catwoman te Batman   Fri Sep 25, 2009 3:17 pm

Charlize Theron ėshtė gati tė jetė pjesė e filmit tė ardhshėm pėr Batmanin- ajo ka dėshirė tė madhe ta luajė rolin e ‘Catwoman’.
Edhe pse producentėt tė cilėt punojnė nė realizmin e filmit kanė thėnė se ende nuk ėshtė punuar skenari pėr karakterin e famshėm tė veshur si mace, megjithatė aktore tė shumta, duke pėrfshirė Megan Fox, Angelina Jolie dhe Ashley Judd, janė shprehur tė gatshme qė ta luajnė rolin.

Ndėrkohė qė Theron thotė se ka dėshirė tė madhe qė tė transformohet nė ‘femrėn fatale’ tė filmit: “ Mendoj se ajo qė ka ndodhur me vazhdimet ėshtė e jashtėzakonshme. Chris Nolan (filmbėrėsi i ‘Batman’) ėshtė njė gjeni. Do tė isha idiote po tė mos mendoja qė ta luaj atė rol”, ka thėnė aktorja.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Theron dėshiron rolin e Catwoman te Batman
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: