ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Beyonce: Do t’i respektoj rregullat e

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Beyonce: Do t’i respektoj rregullat e   Fri Sep 25, 2009 3:20 pm

Organizuesit e koncertit tė Beyonces nė Malajzi kanė kėrkuar nga kėngėtarja qė tė ‘pėrmbahet’ gjatė paraqitjes sė saj skenike, pasi qė myslimanėt nė atė vend kanė kėrcėnuar se do tė protestojnė ndaj koncertit.
Kėngėtarja e hitit “Halo” ka nėnshkruar qė tė mbajė njė koncert nė Kuala Lumpur nė tetor tė kėtij viti, si pjesė e turneut tė saj botėror “I Am...”.

Ky koncert vjen dy vite pasi qė kėrcėnimet pėr protesta nga partia opozitare islamike nė Malajzi e kishin detyruar kėngėtaren qė ta anulonte koncertin.

Sipas ligjeve strikte nė Malajzi, kėngėtaret femra duhet tė mbulohen nga supet e deri nė gjunjė dhe tė mos e ekspozojnė gjoksin.

Kėtė radhė Beyonce ka premtuar se do tė veshė tesha tė pėrshtatshme ashtu qė tė respektojė ligjet e shtetit duke shmangur protestat ndaj saj.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beyonce: Do t’i respektoj rregullat e
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: