ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Palm Pre ia mėsynė Evropės

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Palm Pre ia mėsynė Evropės   Fri Sep 25, 2009 3:27 pm

Telefoni i menēur Palm Pre arrin nė ofertėn e operatorit tė telefonisė mobile evropiane O2 nė Gjermani dhe Britani tė Madhe. Nė Gjermani mund tė blihet nga 13 tetori, derisa nė Britani tė Madhe nga 16 tetori.
Britanikėt do ta marrin telefonin e menēur tė kompanisė Palm pa pagesė, por me nėnshkrimin dyvjeēar tė parapagimit mujor prej 35 funtesh. Celulari, gjithashtu do tė mund tė merret edhe me nėnshkrimin e marrėveshjes pėr 18 muaj, por me parapagim mė tė madh mujor apo me ēmim tė celularit prej 97 funtesh.

Pre ėshtė i pajisur me ekran tė ndjeshėm nė prekje prej 3.1 inēėsh, me 8 GB memorie, tastierėn rrėshqitėse QWERTY dhe fotoaparatin tre megapikselėsh me blic LED.

Ai vjen me sistemin e ri operativ webOS nėpėrmes tė cilit ofron mundėsi tė avancuara tė sinkronizimin dhe kryerje tė shumė funksioneve njėkohėsisht.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Palm Pre ia mėsynė Evropės
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sulejman Lokaj: Evropė, ndėrgjegjen ku e ke?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: