ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Twitter vlen njė miliard dollarė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Twitter vlen njė miliard dollarė   Fri Sep 25, 2009 3:28 pm

Popullariteti nė rritje i shėrbimit pėr mikro-blogje dhe rrjetit shoqėror Twitter siē edhe ėshtė pritur po tėrheqė vėmendjen e investitorėve tė ndryshėm, e siē raporton gazeta e njohur amerikane “Wall Street Journal”, shėrbimi faktikisht ėshtė duke arritur tė kryej njė punė tė madhe.
Twitter ėshtė nė pėrfundim e sipėr tė marrėveshjes me tė cilėn nga njė grup investitorėsh do tė pranoj njė “injeksion” financiar prej 100 milionė dollarėsh, derisa vlera e pėrgjithshme e kompanisė thuhet tė jetė rreth njė miliard dollarė.

Grupin e investitorėve tė cilėt kanė vendosur tė investojnė nė Twitter e udhėheq fondi financiar “T. Rowe Price”. Ky injeksion financiar definitivisht i hap mundėsi shtesė shėrbimit Twitter.

www.twitter.com

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Twitter vlen njė miliard dollarė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Si nė pėrralla, qeni zbulon qypin me ar me vlerė prej 10 mln dollarė (FOTO)
» Buxheti i Kosovės pėr vitin 2012 parashihet tė jetė 1.5 miliardė euro

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: