ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Jolie nuk do tė luajė nė krah tė Brad

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Jolie nuk do tė luajė nė krah tė Brad   Sat Sep 26, 2009 2:26 pm

Angelina Jolie nuk mendon se ajo dhe partneri i saj Brad Pitt do tė luajnė krahas njėri-tjetrit edhe nė njė film tjetėr, pasi ata tash i kanė duart tė mbushura me fėmijė.
Aktorja fituese e ēmimit Oskar, e cila u takua dhe u dashurua me aktorin e pashėm gjatė xhirimeve tė filmit “Mr. and Mrs. Smith”, gjatė tė cilės kohė ai ishte ende i martuar me Jennifer Aniston, mendon se do tė ishte fantastike nėse ajo do tė punonte sėrish me tė, por kjo duket e pamundur.

“Do tė mė pėlqente tė punoja me tė, por tash kemi shumė fėmijė, dhe kjo duket e pamundur”, ka thėnė Angelina.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jolie nuk do tė luajė nė krah tė Brad
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: