ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Djali i Liam Gallagher fans i Prodigy

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Djali i Liam Gallagher fans i Prodigy   Sat Sep 26, 2009 2:26 pm

Djali tetėvjeēar i rokerit Liam Gallagher, Gene, ėshtė njė fans i madh i grupit tė muzikės dance, The Prodigy.
Gene Gallgher, djali i yllit tė Oasis me gruan e tij Nicole Appleton, ėshtė duke shqetėsuar prindėrit me kėrkesat pėr tė dėgjuar kėngėt favorite tė The Prodigy, anėtar i tė cilės ėshtė Liam Howlett (burri i tezes sė vogėlushit).

Howlett, i cili ėshtė i martuar me Nicole, motrėn e Natalie Appleton, thotė pėr revistėn Q: “Gene e bėn tė pėlcasė kokėn e Nicole, nė veturė, nė shkollė. Ai gjithmonė thotė, ‘Lėshoje prapė. Lėshoje Thunder edhe njė herė’”.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Djali i Liam Gallagher fans i Prodigy
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» RESHAT BADALLAJ:U VRA USHTARI I UĒK-ĖS DJALI I ZHURIT MEVLAN HOXHAJ

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: