ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Vajza e Albas do tė flasė dy gjuhė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Vajza e Albas do tė flasė dy gjuhė   Sat Sep 26, 2009 2:27 pm

Jessica Alba dėshiron qė vajza e saj 15 muajshe tė mėsojė pėr sa mė shumė kultura qė ėshtė e mundur- ajo tashmė ėshtė duke e mėsuar atė tė flasė edhe spanjisht.
Aktorja hollivudiane, e cila ka prejardhje meksikane, dėshiron qė vajza e saj Honor tė ketė mundėsi tė flasė edhe spanjisht edhe anglisht, dhe ėshtė e gatshme qė tė bėhet ‘mėsuesja’ e saj.

“Derisa gatuaj, unė i kėndoj asaj kėngė pėr ngjyrat nė spanjisht dhe nė anglisht. Me njė fjalė e integroj mėsimin nė gjithēka qė bėj... Mėsimi po shkon ngadalė, mirėpo ajo po kupton shumė mirė”, ka thėnė bukuroshja.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vajza e Albas do tė flasė dy gjuhė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Niko Stylos: Gjuha e ilirėve - gjuhė e shqiptarėve
» Erdogan's Daughter Joins ISIS - Vajza e Erdoganit nė ISIS
» Bleta Gashi:Kush ėshtė vajza nga Kosova qė tentoi t'i bashkohej ISIS?
» Fotaq Andrea: Ne duhet tė flasim me gjuhėn e shqiptarizmės e tė kulturės sonė tė lashtė
» Gjermani: Varroset vajza turke qė u vra nga banda serbe

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: