ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Imbruglia ka vetėm fanse femra

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Imbruglia ka vetėm fanse femra   Sat Sep 26, 2009 2:28 pm

Natalie Imbruglia ėshtė e zhgėnjyer me vėmendjen e pakėt tė meshkujve qė pranon, qė kur ėshtė ndarė nga burri i saj Daniel Johns.
Edhe pse ėshtė e zhgėnjyer me fansat e pakėt meshkuj, ajo thotė se nuk i pėlqejnė dhuratat e pakėndshme qė i hedhin fanset nė skenė.

“Kam marrė disa brekė qė mė janė hedhur nė skenė gjatė Festivalit V, edhe pse kjo disi nuk funksionon pėr mua. Nė tė vėrtetė ishte diēka shumė ndotėse”, ka thėnė kėngėtarja.

“Vėrtet nuk kam meshkuj qė ndjekin koncertet e mia dhe mė presim mua kur dal nė skenė. Mendoj se janė femrat ata qė ndjekin dhe bėjnė gjėra tė tilla, dhe nuk e di se pse. Ndoshta meshkujt janė mė ‘cool’”, ka shtuar Imruglia.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Imbruglia ka vetėm fanse femra
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: