ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Sė shpejti iMac i ridizajnuar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Sė shpejti iMac i ridizajnuar   Sat Sep 26, 2009 2:32 pm

Sipas raportimit tė portalit AppleInsider, Apple ėshtė e gatshme pėr lansimin e modeleve tė ridizajnuar tė iMac. Kėto modele do tė mund tė paraqiten nė shitje qysh javėn e ardhshme.
AppleInsider thirret nė informata anonime, por nė burime tė besueshme tė cilat pohojnė se zhvillimi i modeleve tė reja iMac ėshtė finalizuar qysh me fillimin e kėtij muaji, dhe se kompjuterėt qė dy javė po prodhohen nė fabrikat partnere tė Apple nė Tajvan.

Pritet qė iMac do tė ketė dizajn mė tė hollė, derisa supozohet se Apple mė nė fund do tė pranonte edhe Blu-ray i cili do tė mund tė gjendej nė konfiguracionet mė tė avancuara.

Gjithashtu, ēmimet fillestare tė modeleve tė iMac do tė duhej tė ishin mė tė lira sesa ato qė janė nė treg sot.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sė shpejti iMac i ridizajnuar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Jorgo Telo:ZAGORI E PERMALLUAR (Tekst i kenges qe do hidhet se shpejti ne fb)
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: