ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Vezėt ndihmojnė dobėsimin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Vezėt ndihmojnė dobėsimin   Sat Sep 26, 2009 2:39 pm

Njė studim i realizuar te personat me mbipeshė, tė cilėt kanė konsumuar vezė, ka treguar se vezėt ndihmojnė nė dobėsim te personat tė cilėt janė nė dietė.

Pjesėmarrėsit janė ndarė nė katėr grupe: njėri grup ka ngrėnė dy vezė pėr mėngjes, grupi tjetėr ka ngrėnė dy vezė tė cilat kanė qenė pjesė e dietės me kufizim tė konsumimit tė kalorive dhe yndyrės, grupi u tretė ka ngrėnė biskota, ndėrsa i katėrti ka konsumuar biskota si pjesė e dietės me kufizim tė konsumimit tė kalorive dhe yndyrės.

Pas tetė javėsh personat tė cilėt kishin konsumuar vezė nė mėngjes si pjesė e dietės me kufizim tė konsumimit tė kalorive dhe yndyrės kanė pasur peshė mė tė vogėl trupore nė krahasim me grupet tjera.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Vezėt ndihmojnė dobėsimin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: