ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Fqinjėt ua vjedhin kopshtin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Fqinjėt ua vjedhin kopshtin   Sun Sep 27, 2009 1:25 pm

Britanikėt Linzi e Phil Wood ishin zhvendosur nga Anglia nė ishullin spanjoll Lanzarote. Ata kishin planifikuar tė shesin shtėpinė e tyre, mirėpo fqinjėt ua kanė vjedhur kopshtin.
Linzi e Phil Wood janė kthyer nė shtėpinė e tyre nė rajonin anglez Staffordshire dhe kanė zbuluar se fqinjėt e parė ua kanė vjedhur kopshtin. Ēifti ka dashur tė shes shtėpinė pasi qė janė zhvendosur nė ishullin spanjoll.

E ėma e Philit ka shkuar pėr tė kontrolluar shtėpinė dhe i ka pyetur se ēfarė kishin bėrė me kopshtin. Kur janė kthyer, ata kanė parė lulet, enėt, e madje edhe shtėpizėn e drurit nė kopshtin e fqinjit. 28-vjeēarja Linzi ka qenė e inatosur dhe e frustruar. Shtatė vjet kanė jetuar pranė fqinjėve tė tanishėm dhe asnjėherė nuk kanė pasur problem me ta. Fqinji u kishte thėnė se ka blerė kopshtin e gatshėm nga dikush tjetėr, duke mos e kuptuar qė ai ėshtė kopshti i tyre.

Ēifti tani nuk di se si do ta shes shtėpinė, sepse kopshti duket i shkretuar. E kanė lajmėruar policinė e cila ėshtė duke bėrė hulumtimin e kėtij rasti.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Fqinjėt ua vjedhin kopshtin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Fahri Xharra - Serbėt po na e vjedhin historinė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: