ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Me dinamit shkatėrrojnė bankėn, por edhe veten

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Me dinamit shkatėrrojnė bankėn, por edhe veten   Mon Sep 28, 2009 3:18 pm

Dy hajna bukur pafat, njėri me pasaportė tė Kosovės, kanė gjetur vdekjen gjatė tentimit tė vjedhjes sė filialit tė bankės “Record Bank” nė qytetin belg Dinant, sepse kanė pėrdorė sasi tepėr tė madhe tė eksplozivit.
Ata kanė pasur pėr qėllim qė me ndihmėn e dinamitit tė hapin bankomatin, mirėpo pėr dallim prej planit tė tyre ata kanė shkatėrruar gjysmėn e ndėrtesės se bankės, por edhe vetveten.

Trupat e dy viktimave, tek njėri prej tė cilėve ėshtė gjetur pasaportė e Republikės sė Kosovės, janė gjetur nėn rrėnojat e bankės.

Prokuroria lokale ka raportuar se nė vendin e incidentit ėshtė gjetur sasi tepėr e madhe e dinamitit, sa ka mjaftuar pėr rrėnimin e gjysmės sė ndėrtesės, por edhe tė vras hajnat e pafat.

Policia supozon se nė plaēkitje ka marrė pjesė edhe njė person i tretė i cili ka arritur tė ikė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Me dinamit shkatėrrojnė bankėn, por edhe veten
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shkrime nga Xun Ēetta:Ndodhi edhe kjo
» Nuk heqin dorė nga greva edhe pse janė tė rraskapitura
» Lajme mbi rezultatet e zgjedhjeve:Edhe PD-ja edhe PS-ja kane filluar te festojne fitoren!
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Nė biletat e Ballistit edhe emri ivrasėsit tė efektivit tė RENEA-s nė Lazarat

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: