ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gjen biletėn fituese tė lotarisė dhe ia kthen pronarit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Gjen biletėn fituese tė lotarisė dhe ia kthen pronarit   Mon Sep 28, 2009 3:20 pm

Njė pensionist italian nga Sardinia ka gjetur nė rrugė tiketėn fituese tė lotarisė me kombinimin fituese dhe ia ka kthyer pronarit, punėtorit 36-vjeēar i cili tani do tė mund tė tėrheqė afro 15.000 euro, njoftojnė agjencitė italiane tė lajmeve.
"Nuk ka qenė e imja, mė ėshtė dashur ta kthej”, ka thėnė gjetėsi i ndershėm i kuletės nė tė cilėn gjendej tiketa.

Pensionisti nga qyteza afėr Cagliarit ka thėnė se kjo ėshtė e katėrta herė me radhė qė gjen kuleta tė humbura.

"Njė herė e kam gjetur njė me pesė milionė lira (afro 2.500 euro) dhe e kam kthyer”, ka shtuar ai.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gjen biletėn fituese tė lotarisė dhe ia kthen pronarit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Emocionohet imami Krasniqi: All-llahu i madhėruar nuk ta kthen shpinėn

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: