ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 50 Cent ia ka vlejtur tė presė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: 50 Cent ia ka vlejtur tė presė   Mon Sep 28, 2009 3:21 pm

50 Cent ėshtė i kėnaqur qė ka harxhuar kohė nė incizimin e albumit tė ri, “Before I Self Distruct”, pasi beson se ai ėshtė po aq i mirė sa albumi i tij i parė, “Get Rich or Die Tryin”.
“Kisha mė shumė kohė pėr tė punuar nė kėtė incizim. Zakonisht nxjerr njė album ēdo dy vite, andaj ky ėshtė po thuajse me edhe njė vit shtesė”, ka thėnė reperi.

“Ky incizim mund tė jetė sipas gjasave nė nivelin e ‘Get Rich or Die Tryin’. Mendoj se mund tė ketė po aq ndikim, por jo patjetėr edhe tė shitet aq”, ka shtuar 50.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
50 Cent ia ka vlejtur tė presė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: