ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Law ‘kėrkon testin e ADN-sė’

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Law ‘kėrkon testin e ADN-sė’   Mon Sep 28, 2009 3:25 pm

Aktori Jude Law ėshtė duke refuzuar tė shohė vajzėn e tij tė porsalindur, derisa testi i ADN-sė nuk dėshmon se ai ėshtė babai i saj, shkruajnė mediat angleze.
Modelja Samantha Burke lindi njė foshnjė ‘tė bukur dhe tė shėndetshme’, Sophia, gjatė tė martės, qė thuhet tė jetė fėmija i saj me aktorin britanik. Dyshja patėn njė romancė tė shkurtėr mė herėt gjatė kėtij viti, derisa aktori ishte nė New York.

Law mė herėt ėshtė zotuar se do tė qėndrojė nė krah tė Burke dhe do tė ndihmojė rritjen e foshnjės, por News of the World shkruan se ylli nuk dėshiron ta shohė vogėlushen Sophia, derisa ajo nuk dėshmon se ai babai i saj.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Law ‘kėrkon testin e ADN-sė’
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: