ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother   Mon Sep 28, 2009 3:27 pm

Lirita Halili ėshtė e para qė deklaron hapur zhgėnjimin nga "Big Brother". Ajo thotė se, pėrveēse ka humbur kohė, nuk ka pėrfituar asgjė tjetėr nga ai shou televiziv qė vajza kosovare e quan vetėm njė skenar tė paramenduar.
Nė njė intervistė pėr “Shekulli”, Lirita ka thėnė se nuk ėshtė penduar pėr asgjė qė ka bėrė brenda shtėpisė, por pėr vetė faktin qė ka qenė pjesė e atij shou televiziv.

“E vetmja gjė qė jam penduar ėshtė qė mora pjesė nė atė shou”, thotė Lirita.
Lirita ėshtė shprehur shpesh qė edhe sikur ta lutnin qė tė futje sėrish nė Big Brother, ajo do tė refuzonte, ndėrkohė qė vazhdon ta pohojė njė gjė tė tillė.

“A do rrije t'i nė punė sikur tė punoje pa lekė? Sa e di unė, Nėna Tereza ka kohė qė ka vdekur, tė rri unė pėr njė orė nė vlerė prej 120 euro, njė muaj e gjysmė dhe t'i humb afatet e provimit qė deri tani do isha e diplomuar... Thjesht jam tip i drejtė dhe e dua drejtėsinė”, thotė pjesėmarrėsja nė edicionin e dytė tė “Big Brother Albania”.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Serafina..
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 1050
Age : 21
Vendndodhja : en foro de florencia bertotti mas lindo....
Kenget e preferuara te Floricientes? : te siento un enorme dragon todos de flor
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 11/06/2009

MesazhTitulli: Re: Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother   Mon Sep 28, 2009 4:20 pm

flm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Re: Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother   Mon Sep 28, 2009 8:55 pm

sps..

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lirita e penduar qė ka marrė pjesė nė Big Brother
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Berisha nė Kosovė marrėveshje ndėrshtetėrore
» Ēfarė pėrmbante Marrėveshja ndėrmjet Ahmet Zogut dhe Nikolla Pashiē?!
» Lavdrim Muhaxheri duke e marrė nė pyetje djalin qė e ekzekutoi me antitank (Video +18)
» Bahri Rashica:Na ka marrė malli
» Merr pjesė edhe Sefer Haxhija

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: