ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kėrkon babanė e fėmijės sė saj nė mes tė gjashtė tė burgosurve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kėrkon babanė e fėmijės sė saj nė mes tė gjashtė tė burgosurve   Tue Sep 29, 2009 5:26 pm

Njė grua shtatzėnė ka bėrė kėrkesė pėr tė marrė vesh se cili nga gjashtė tė burgosurit e njė burgu rumun ėshtė babai i fėmijės qė ajo pret ta lind.
Nėna e ardhshme Raluca Dionescu nga qyteti Iasi thotė se secili prej tė burgosurve qė ajo ka takuar derisa po punonte me gjysmė orari nė burg mund tė jetė babai.

Tė burgosurit, nė mes tė moshave 24 e 35 vjeē, do tė duhet tė bėjnė testet e gjakut dhe tė ADN-sė.

Dionescu, e cila ishte e punėsuar si pastruese nė burgun afėr qytetit Iasi, ka pranuar se ajo ėshtė lėshuar nė marrėdhėnie tė nxehta seksuale mė tė burgosurit nė dhomėn e lavanderisė sė burgut.

"Nuk mund t’u rezistoja disa prej burrave. Unė nuk i shihja si kriminelė apo krimet e tyre qė ata kishin bėrė”, ka thėnė ajo.

"Ajo qė dua tė di tani ėshtė se cili prej tyre ėshtė babai i fėmijės sė tij. Nuk e di ēfarė do tė ndodhė mė pas, nėse unė, apo edhe babai, do tė duam tė rrisim fėmijėn bashkė”, ka shtuar ajo.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kėrkon babanė e fėmijės sė saj nė mes tė gjashtė tė burgosurve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Miradije Gashi:EDUKIMI I FĖMIJĖVE KĖRKON PĖRKUSHTIM
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)
» Beka: 24 raste tė vetėvrasjeve nė gjashtėmujorin e parė tė vitit 2010
» Policia e Kosovės arreston gjashtė policė tė MPB tė Serbisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: