ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Sulmon gruan me piper sepse ka fetish nė teshtitje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Sulmon gruan me piper sepse ka fetish nė teshtitje   Tue Sep 29, 2009 5:27 pm

Njė mashkull nga Teksasi me fetish tė ēuditshėm ėshtė paditur pėr sulm pasi qė ka tentuar tė shtyjė tė teshtij njė arkėtare nė njė dyqan duke i hedhur piper tė bluar fytyrės.
Mashkulli anonim, i cili ka fetish nė teshtitje, ėshtė arrestuar pasi qė ia ka hedhur piperin fytyrės arkėtares sė njė dyqani. Pasi qė nuk ia ka arritur qėllimit tė dėshiruar, mashkulli ka pėrsėritur veprimin me shpresė se do ta bėj tė teshtij.

Edhe pse plani i ka dėshtuar, ai edhe pėr njė kohė ėshtė sorollatur nėpėr dyqan, prandaj policia e ka arrestuar pa ndonjė problem.

Gjatė marrjes nė pyetje nė stacionin policor, mashkulli ka pranuar pasionin e tij tė ēuditshėm.

“E kemi kuptuar se ka probleme. E nxisin teshtitjet e femrave. Tėrė karrierėn time nuk parė diēka tė kėtillė”, ka thėnė shefi i policisė lokale Kerry Crews.

Arkėtarja ka pėrfunduar nė spital sepse piperi ia ka irrituar fytin dhe dorėn, derisa mashkulli me gjasė do tė pėrballet me padinė pėr sulm fizik.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Sulmon gruan me piper sepse ka fetish nė teshtitje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Manjaku Emiljan Pjetri sulmon pėrsėri
» AGIM GASHI - KUR SULMON PROVESORI I UNIVERSITETIT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: