ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gardianėt nuk dalin nė punė, ikin 54 tė burgosur

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Gardianėt nuk dalin nė punė, ikin 54 tė burgosur   Tue Sep 29, 2009 5:29 pm

Mbi 50 tė burgosur nga Guineja e Re ende janė nė arrati pasi qė gardianėt nuk janė paraqitur nė punė, e policia ka qenė tepėr e zėnė nė sigurimin e ndeshjes ragbi ku ka qenė i pranishėm edhe kryeministri australian.
Tė burgosurit kanė bėrė njė vrimė nė rrethojėn e metaltė tė burgut Boman afėr qytetit Port Moresby.

”Situata ėshtė e tendosur. 50 prej tyre ende janė nė arrati. I kemi kapur vetėm katėr”, ka thėnė zėdhėnėsi i burgut.

Ata e kanė zbuluar arratisjen vetėm pas disa orėsh, sepse shumė gardianė nuk kanė ardhur nė punė si shkak proteste ndaj pagave tė ulėta.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gardianėt nuk dalin nė punė, ikin 54 tė burgosur
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Diana Bunjaku:A i dhunuan femrat gardianėt hungarez!?
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Asllan Dibrani: Kadri Mani - ish i burgosur politik nėn regjimin jugosllav - i pa pėrkulur!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: