ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Beckham ushtron zėrin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Beckham ushtron zėrin   Tue Sep 29, 2009 5:29 pm

David Beckham ėshtė duke marrė leksione pėr ta bėrė zėrin e tij mė tė thellė.
Futbollisti anglez i ėshtė bashkėngjitur gruas sė tij Victoria pėr tė ndjekur njė kurs pėr ta bėrė zėrin e tij “mė amerikan” ashtu qė nė tė ardhmen tė sigurojė njė punė nė televizion.

Njė burim pėr gazetėn “Daily Star” ka thėnė se Beckham dėshiron qė tė punojė nė televizion pasi tė pensionohet nga futbolli (ndoshta pas Kampionatit Botėror nė Afrikėn e Jugut) dhe mendon se e ka pamjen dhe diturinė pėr tė udhėhequr ndonjė emision, porse duhet ta rregullojė zėrin e tij britanik, pasi qė nė Amerikė duhet ta kuptojnė se ēfarė flet.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Beckham ushtron zėrin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: