ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Yorke formon grup tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Yorke formon grup tė ri   Tue Sep 29, 2009 5:30 pm

Frontmeni i grupit "Radiohead", Thom Yorke, ka zbuluar planet pėr njė turne me njė grup tė ri, pjesė e tė cilit do tė jetė edhe basisti i grupit "Red Hot Chili Peppers", Flea.
Rokeri ka rekrutuar katėr muzikantė tjerė pėr tė formuar njė grup tė cilit ende nuk ia ka vėnė emrin, ndėrsa grupi do ta mbėshtesė teksa do tė kėndojė live kėngėt nga albumi i tij solo nga viti 2006, “The Eraser”.

“Dy javėt e kaluara kam mbledhur njė grup pėr t’u argėtuar duke kėnduar kėngėt nga ‘Eraser’ dhe kėngė tė reja etj... tė shoh nėse mund tė ketė sukses!”, ka thėnė kėngėtari duke zbuluar njė foto me anėtarėt e grupit: Joey Waronker, Mauro Refosco, Flea dhe Nigel Godrich.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Yorke formon grup tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Njė grup qelizash tė ndryshuara gjenetikisht luftojnė leukeminė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: