ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Gardiani i burgut bėn poza nė korsetė dhe tanga nė punė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Gardiani i burgut bėn poza nė korsetė dhe tanga nė punė   Wed Sep 30, 2009 5:02 pm

Njė gardian burgu 50-vjeēar i cili pėr 25 vjet rresht punon nė njė burg gjerman ėshtė paraqitur vet pasi qė ka filluar hulumtimi pėr fotografitė e tij tė ēuditshme tė publikuara nė internet. Kėrcėnohet me largim nga puna.
Roja i burgut nė qytetin gjerman Bielefeld ėshtė fotografuar nė tė brendshme nė kullėn kontrolluese tė burgut dhe ato fotografi i ka publikuar nė internet. Drejtoria e burgut nuk ka mundur tė kuptojė se kush ėshtė nė fotografi, mirėpo kanė nisur njė hulumtim pėr tė disiplinuar “hajgarexhinė” i cili nė fund nuk ka mundur t’i bėj ballit presionit dhe ėshtė paraqitur vet.

Roja kishte veshur korsetė e tanga, e kolegėt e tij thonė se tėrė kjo situatė ėshtė mė shumė komike sesa tragjike, shkruan e pėrditshmja gjermane “Bild”.

“Ka qenė kjo njė marrėzi qė ndodhė njė herė nė jetė”, ka thėnė drejtuesi i burgut Robert Dammann pėr rojėn i cili tash 25 vjet punon aty.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Gardiani i burgut bėn poza nė korsetė dhe tanga nė punė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Arbnori, letrat e burgut - Ju rrėfej spiunėt e dėnimin e dytė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: