ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Kėrkon dėbim nga SHBA-ja, jeta e shtrenjtė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Kėrkon dėbim nga SHBA-ja, jeta e shtrenjtė   Wed Sep 30, 2009 5:03 pm

Derisa disa njerėz bėhen “copė e grimė” pėr tė arritur deri nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, njė emigrant nga Guatemala ka shkuar nė stacion policor dhe kėrkuar nga policėt e shtetit amerikan Massachusetts ta dėbojnė nė shtetin e tij, sepse nė SHBA nuk po ia zė muaji muajin.
Policia ka thėnė pėr mediat amerikane se ka arrestuar aty pėr aty 29-vjeēarin Carlos Boc i cili ka pranuar se ka jetuar me identitet tė huaj nė SHBA.

Boc u ka thėnė policėve se dėshiron tė kthehet nė Guatemalė, por nuk ka para tė mjaftueshme pėr biletė. U ka thėnė se ėshtė i papunė dhe ka frikė se nuk do tė arrijė tė mbijetojė dimrin. Nė SHBA ai kishte ardhur para 13 vitesh.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Kėrkon dėbim nga SHBA-ja, jeta e shtrenjtė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Historiku i pėrvjetorit tė pavarėsisė sė ShBA-ve
» Dita e Pavarėsisė sė SHBA-sė, sinonim i lirisė
» Edhe njė zbulim nga jeta e Michael Jackson-it
» Jeta e re pas divorcit. Kam oferta pėr tė hyrė nė politikė
» Bibliografia e Ramiz Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: