ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Veshjet e Surit kushtojnė dy milionė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 21
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Veshjet e Surit kushtojnė dy milionė   Wed Sep 30, 2009 5:04 pm

Katie Holmes dėshiron tė sigurohet qė vajza e saj Suri gjithmonė tė duket mė e mira dhe harxhon shuma tė mėdha tė parave nė veshje tė disenjatorėve tė ndryshėm, qė thuhet se kapin vlerėn e dy milionė dollarėve.
“Katie dhe Tom vėrtet mburren me Surin, dhe meqė ata janė shumė tė famshėm, gjithmonė blejnė veshje tė disenjatorėve mė tė mirė”, ka thėnė burimi.

Suri ėshtė parė duke veshur veshje tė markave tė famshme si Giorgio Armani, Donatella Versace, Roberto Cavalli dhe Burberry.

Katie madje ka kėrkuar nga disenjatori legjendar i kėpucėve, Christian Louboutin, tė krijojė njė palė kėpucė tė veēanta pėr Surin.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Veshjet e Surit kushtojnė dy milionė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: