ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Robbie do tė vazhdojė qėndrimin nė studio me Take That

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Robbie do tė vazhdojė qėndrimin nė studio me Take That   Wed Sep 30, 2009 5:05 pm

Grupi “Take That” ka dhėnė shpresė pėr ribashkim me Robbie Williamsin, pasi qė kanė kėrkuar nga ai tė qėndrojė mė gjatė nė studio me ta.
Williams u largua nga grupi nė vitin 1995 pėr tė vazhduar solo-karrierėn, ndėrsa njė vit mė pas anėtarėt tjerė tė grupit (Gary Barlow, Jason Orange, Mark Owen dhe Howard Donald) u ndanė.

Mirėpo “Take That” u bashkuan sėrish (pa Robbien) nė vitin 2006 duke lansuar disa kėngė shumė tė suksesshme, ndėrsa sė fundmi edhe anėtarėt tjerė tė grupit edhe Robbie kanė shprehur interesimin qė edhe kėngėtari i hitit “Feel” tė bashkohet me grupin e tij tė dikurshėm.

Tė shtunėn, Williams e shoqėroi grupin “Take That” nė Electric Lady Studios nė New York, ndėrsa tani “Daily Mirror” njofton se Robbie do tė vijė edhe disa herė tė tjera nė studio, ashtu qė mundėsitė e ribashkimit janė shumė tė mėdha.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Robbie do tė vazhdojė qėndrimin nė studio me Take That
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: