ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Nėnat qė punojnė i kanė fėmijėt mė pak tė shėndetshėm

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Nėnat qė punojnė i kanė fėmijėt mė pak tė shėndetshėm   Wed Sep 30, 2009 5:06 pm

Fėmijėt e nėnave tė cilat punojnė janė mė pak tė shėndetshėm se fėmijėt e nėnave tė cilat qėndrojnė nė shtėpi dhe kujdesen pėr ta, bėjnė tė ditur disa studime angleze.
Po thuajse dy nga tre nėna me fėmijė nėn moshėn pesė-vjeēare punojnė nė Britani, me kėtė numėr qė pritet tė rritet, por hulumtimet kanė treguar se kjo ndikon nė shėndetin e fėmijėve.

Nė studimin e fundit, hulumtuesit kanė gjetur se fėmijėt, nėnat e tė cilėve punojnė, janė mė tė prirė tė kalojnė kohėn nė parashkollore, tė shikojnė mė shumė se ē’duhet televizor, dhe tė konsumojnė mė shumė pije tė gazuara nė mes tė ushqimeve, qė ndikon nė shtimin e mbipeshės sė tyre, qė nė anėn tjetėr sjell pasoja shtesė.

Fėmijėt e nėnave qė punojnė po ashtu konsumojnė mė pak pemė dhe perime, thonė studiuesit.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Nėnat qė punojnė i kanė fėmijėt mė pak tė shėndetshėm
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shota,Shota (mashalla) Baraliu - Aktore, Top - Modele e jona sė shpejti do tė bėj njė "BOOM" - surprizė !

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: