ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 TomTom pėr iPhone nė tetor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: TomTom pėr iPhone nė tetor   Wed Sep 30, 2009 5:09 pm

Kompania TomTom nė muajin tetor fillon me shitjen e shtojcave pėr navigim nė automjet me anė tė celularit iPhone dhe aplikacionet pėrkatėse.
Kompania holandeze TomTom ka publikuar informatat mbi ēmimin dhe datėn e shitjes sė kompletit “TomTom Car kit for iPhone”. Shtojca pėr navigim nė shitje del nė tetor, derisa do tė shitet ndaras nga aplikacioni i kompanisė pėr iPhone.

Ēmimi i rekomanduar nė Evropė ėshtė 100 euro, por kompania ende nuk i ka publikuar detajet teknike pėr vet pajisjen. Megjithatė, flitet pėr funksionalitetin e integruar Bluetooth handsfree dhe chipsetin e veēantė GPS, i cili do tė duhej tė pėrmirėsonte pranimin dhe saktėsinė e pozicionimit, si dhe tė mundėsoj navigacionin nė pajisjet tė cilat nuk kanė GPS tė integruar.

Pajisja posedon edhe konektor pėr mbushje tė iPhone gjatė vozitjes dhe dalje audio. Shtojca do tė jetė kompatibile me tė gjithat modelet e iPhone (2G, 3G e 3GS), por jo edhe me iPod Touch.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
TomTom pėr iPhone nė tetor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shėnohet 12 vjetori i protestės sė studentėve tė UP-sė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: