ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Video: Kapet Golfi VII?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Video: Kapet Golfi VII?   Wed Sep 30, 2009 5:10 pm

Me dėshirė qė tė rris interesimin e publikut pėr konceptin L1, Volkswagen ka publikuar video materialin promocional nė tė cilin rastėsisht ose qėllimisht shihet maketi i njė automjeti tjetėr. Sipas tė gjitha gjasave bėhet fjalė pėr gjeneratėn e radhės tė Golfit.
Video materiali nė fjalė ėshtė incizuar nė studion dizajnuese nė Postdam, e maketi paraqitet nė 4 minuta e 37 sekonda. Gjithsesi, nuk mund tė jemi njė qind pėr qind tė sigurt se bėhet fjalė pėr gjeneratėn e shtatė tė Golfit, mirėpo sipas madhėsisė dhe formės duket tė jetė ashtu.

Fakti qė maketi ėshtė pothuajse i pėrfunduar, respektivisht se vendimi pėrfundimtar pėr dizajnin e kėtij modeli ėshtė marrė, nuk ėshtė pėr t’u ēuditur. Edhe paraprakisht dihet se Golf VI ėshtė njė zgjidhje e pėrkohshme dhe se nuk do tė jetė i pėrhershėm. Mė saktėsisht, gjeneratėn e shtatė mund ta presim qysh nė vitin 2012.

Sipas burimeve tė ndryshme testimet e Golf VII tanimė kanė filluar, gjersa me motorizim tė avancuar dhe zgjidhje tė reja teknike tė Golfit tė ri, tė cilat lihen tė kuptohen nė video, mund tė presim dizajn edhe mė dinamik dhe profil mė tė ulėt.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Video: Kapet Golfi VII?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gold Ag reagon me njė kėngė patriotike pas ndeshjes Serbi - Shqipėri (VIDEO)
» Profeti Muhamed kishte parashikuar ardhjen e ISIS-it (Video)
» Flet Eroll Vitaku: Nė emėr tė komandantėve kam paguar haraē me vite tė tėra (Video)
» Gjendje lufte nė Kumanovė, 9 policė tė plagosur (Foto/Video)
» Skandaloze: Pėr gjashtėmijė euro, shkodranen ia shesin njė plaku tė Kosovės (Video)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: