ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Chevrolet Cruze nė 1centplus.com

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Chevrolet Cruze nė 1centplus.com   Wed Sep 30, 2009 5:12 pm

"Unė po shkoj nė shtėpi tė bidoj... Mbrėmė kam biduar fort por ama fitova... Ai e fitoi televizorin me vetėm 4 bida..."
Nuk ėshtė ēudi qė fjali tė tilla t'i dėgjoni gjatė ditės nė rrugė ose nėpėr lokale. Nuk ėshtė njė lajthitje e pėrgjithshme. ėshtė fjala pėr fenomenin mė tė ri nė Kosovė. Ankandi mė interesant ku mund tė fitojnė tė gjithė,1centplus.com. Termi 'bid' (bido, bidoj, bidim, etj.) ėshtė marrė nga anglishtja e do tė thotė ofertė. Ai ėshtė futur nė tė folurėn e pėrgjithshme tė fansave tė shumtė tė 1centplus qė janė tė moshave tė ndryshme nga e gjithė Kosova.

Ka vetėm 2 muaj jetė, por pothuajse tė gjithė, nė mos janė infektuar prej kėtij ankandi, tė paktėn kanė dėgjuar pėr ekzkistencėn e tij. Ankandi zhvillohet kėshtu: nė faqen e internetit 1centplus.com zgjidhni produktin qė ju pėlqen dhe brenda kohės sė caktuar dėrgoni njė sms me emrin e produktit nga njė numėr vala ose ipko nė numrin 8888. Ēdo sms rrit ēmimin e produktit me 1 cent. Nėse brenda kohės sė caktuar askush tjetėr nuk dėrgon sms pėr tė njėjtin produkt, ju shpalleni automatikisht fitues i produktit me ēmimin e afishuar. "Dėrgova vetėm njė sms pėr makinėn larėse dhe nuk i besova syve kur u shpalla fitues..." thotė Fisniku, njė nga fituesit e shumtė tė produkteve tė afishuara nė faqen e internetit 1 centplus.


"1 cent plus nuk ėshtė vetėm njė mėnyrė e leverdisshme blerje" na thonė organizatorėt " por edhe njė mėnyrė e kėndshme pėr tė kaluar mbrėmjen tė gjithė sė bashku nė familje." Llojet e produkteve tė ankandit janė tė shumta dhe tė pėrshtatura pėr tė gjithė. Tė rinjtė mund tė blejnė njė mp3 player, gratė mund tė gjejnė makinėn larėse ose shporetin e ri qė kanė ėndėrruar gjithmonė ose njė televizor me ekran tė gjerė pėr shuma sa njė e dhjeta ose njė e njėzeta e ēmimit real. Kualiteti i produkteve ėshtė shumė i lartė dhe tė gjithė artikujt janė tė mbuluar nga garancia. "Emocioni i garės ėshtė shumė i fortė dhe orėt e mbrėmjes kalojnė pa u ndjerė fare" na thotė Alba, fituese e njė tharėse moderne flokėsh.

Por befasia mė e madhe ende pritet tė vijė! Njė veturė e re Chevrolet Cruze me kilometrazh zero do dalė pėr shitje nė ditėt nė vazhdim. Rregullat e shitjes janė tė njėjta. Secili mund tė bidojė me sms ose drejt nga faqja e internetit. Kush do tė jetė fituesi? Kjo nuk dihet... Ajo qė dihet me siguri ėshtė se gara do tė jetė e fortė.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Chevrolet Cruze nė 1centplus.com
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: