ForumForum  PortaliPortali  Lajme rreth Nini-t  RegjistrohuRegjistrohu  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  
Lusim antaret qe te jene sa me aktiv ne forum, dhe te postojn sa me shume, sepse kohve te fundit jemi duke u bere te kontrolluar nga menagjeri i Florencia Bertottit, Florit. Ju lusim qe te keni parasysh kete dhe te jeni sa me aktiv ne postimin e mesazheve, natyrisht pa i thyer rregullat. Nese ka ndonje antar qe nuk eshte i kenaqur me forumin, le te lajmerohet ne forum, dhe le te shpreh pakenaqesite e tij. Ata qe jane sa me aktiv, do selektohen me shume ne letren qe do dergohet tek Florencia Bertotti.

Share | 
 

 Alfa 169 nė platformėn e Chrysler 300C

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Edona
Vdes per Florin
Vdes per Florin
avatar

Female Numri i postimeve : 6018
Age : 22
Vendndodhja : De mas linda del mundo FLOR BERTOTTI
Kenget e preferuara te Floricientes? : "Flores amarillas"."Te siento" ."En enombre dragon"Ding-dong"."Delfina"."Por que"."Kikiriki"."Des que te vi".Haj un cuento"...
Disponimi i pergjithshem : e hareshme
Registration date : 13/12/2008

MesazhTitulli: Alfa 169 nė platformėn e Chrysler 300C   Wed Sep 30, 2009 5:13 pm

Shenjat e para tė bashkėpunimit nė mes tė Chrysler e Fiat kanė filluar tė shfaqen. Mediat amerikane raportojnė se italianėt planifikojnė qė limuzinėn e vet tė re tė klasės sė lartė ta ndėrtojnė nė fabrikat amerikane tė Chrysler.
Supozohet se Alfa Romeo do tė duhej tė shfrytėzojė fabrikat e Chrysler nė Ontario, ku do tė ndėrtohet edhe modeli i ri 300C nė mėnyrė qė nė platformė tė tij tė pėrpunojnė trashėguesin e modelit 166 – atė 169.

Milanezėt moti e kanė konfirmuar boshtin e pasmė si njė prej karakteristikave kryesore tė modelit tė ri 169, e arkitektura e 300C do tė mund tė shėrbente si bazė posaēėrisht kur merret parasysh se italianėt nuk kanė qenė tė suksesshėm nė gjetjen e ndonjė partneri tė duhur nė Evropėn Perėndimore.

Modeli i ri 169 megjithatė nuk do tė ndan tė njėjtit motorė me ata tė Chrysler.

_________________

♥♥♠♠♦♦◘◘ Floor x ever in my corazoon/heart ♥♥♠♠♦♦◘◘
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Alfa 169 nė platformėn e Chrysler 300C
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Florencia Bertotti Kosovo - FBK :: Te tjera :: Te tjera-
Kėrce tek: